I po koronawirusowym sierpniu. Pierwszy taki. Spędziliście go jakoś inaczej niż zazwyczaj przez pandemie? Ja tak, zmieniłam swoje wakacyjne plany ale o tym za chwilę.
Dla mnie sierpień to czas urlopu, czas dla mnie i mojej rodziny. Dlatego w tym miesiącu fotograficznie pokażę Wam tylko prywatę bo tylko swoim najbliższym zdjęcia robiłam.
Wakacje spędzaliśmy z dala od innych na tyle na ile było to możliwe. Mimo tego, że nie zaliczyliśmy pobytu nad jakimkolwiek morzem (wakacje bez morza to dla mnie nie wakacje) to uważam, że wyjątkowo się udały. Leśny domek i mazurska wieś gościły nas przez blisko 4 tygodnie
Prawie bym zapomniała! Wakacje wakacjami ale przecież zdjęcia z lipcowego porodu Joasi odbiły się w sierpniu szerokim echem w internecie! Napisała o nich gazeta.pl w swoim portalu edziecko. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji go przeczytać to zapraszam do lektury: https://www.edziecko.pl/.../7,79309,26190915,porody.... Zresztą o fotografii mówi się coraz więcej i dobrze. Moja koleżanka Ania Wibig z Obiektywnie najpiękniejsze była po raz kolejny w TVP1 w Pytaniu na Śniadanie i opowiadała o tym po co komu zdjęcia z porodu. Ja gdybym nie była do nich przekonana już wcześniej na pewno zmieniłabym po tej rozmowie zdanie. Jeśli chcecie zobaczyć tę rozmowę to jest tutaj: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/.../sesja-fotograficzna...
Tymczasem przed nami wrzesień. Czuję dziwne napięcie w żołądku i niepokój. Pierwszy dzień szkoły - radość wymieszana ze strachem. Plan lekcji dla starszego syna - jak praca na pełny etat. Córka będzie mogła jeszcze pospać. Mój kalendarz i lista zadań do zrobienia są już prawie pełne po brzegi. Co oznacza tylko, że czas zakasać rękawy i wziąć się do roboty!
Ania Berg, Fotografia
Ania Berg, Fotografia

Ania Berg

Ania Berg, Fotografia

Ania Berg, Fotografia

Ania Berg, Fotografia

Ania Berg, Fotografia

Ania Berg, Fotografia

Fotograficzne podsumowanie miesiąca - sierpień 2020

01 września 2020

Copyright 2020 // Proudly created by @aniaberg.pl